• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaBiura rachunkowości

Posiadanie własnej działalności gospodarczej wiąże się z obowiązkiem prowadzenia jej księgowości. Oczywiście, można to robić samodzielnie. Jeśli przedsiębiorca potrafi prawidłowo zająć się tym obszarem działalności i ma na to czas, to nie musi go zlecać osobom trzecim.

Bywa jednak tak, że właściciel firmy nie może samodzielnie prowadzić swojej księgowości. Nie każdy czuje się na tyle swobodnie w kwestiach rachunkowych i podatkowych, by samodzielnie się nimi zajmować. Trzeba zauważyć, że księgowość jest dziedziną niezwykle wymagającą. Błędy w jej prowadzeniu mogą mieć przykre konsekwencje - nawet prawne.

Naprzeciw oczekiwaniom właścicieli firm wychodzą biura rachunkowe. Są to miejsca, w których pracują prawdziwi specjaliści w temacie finansów. Zlecając im księgowość przedsiębiorstwa, jego właściciel może być całkowicie spokojny - biuro zajmie się takimi kwestiami, jak rozliczanie podatków, księgowanie dokumentów, sporządzanie sprawozdań finansowych itp..

Warto porównać oferty różnych biur rachunkowych - dysponują one zazwyczaj szerokim wachlarzem usług, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Jeśli weźmiemy pod uwagę wysoki poziom obsługi i pełen profesjonalizm biura, możemy dojść do wniosku, że zlecenie mu prowadzenia księgowości może być jedną z lepszych decyzji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)