• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówZmiana danych w KRS 2020

Jeżeli przedsiębiorca, w czasie trwania swojej działalności gospodarczej podejmie decyzję o zmianie np. wspólnika, wysokości kapitału zakładowego czy całkowicie dokona modyfikacji przedmiotu działalności, to obligatoryjne będzie także wniesienie zaistniałej zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym.

W tym celu zwoływane zostaje zebranie, którego skutkiem jest sporządzenie odpowiedniej uchwały. Dopiero przesłanie takiego dokumentu i rozpatrzeniem przez sąd skutkuje ustanowieniem danego przekształcenia. Zmiana danych w KRS 2020 przeprowadzona może zostać w sposób tradycyjny lub elektroniczny. Bez względu jednak na formę dokumentu, zmiany w statucie powinny być przeprowadzone w sposób bezbłędny i kompleksowy. Każda modyfikacja wymaga oddzielnej uchwały, a więc niezwykle ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia. Jeżeli więc planują Państwo dokonać w swojej działalności gospodarczej modyfikacji, to zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. W sposób kompleksowy przeprowadzamy obsługę, której skutkiem będzie sprawne i zgodne z prawem ustanowienie nowego przekształcenia.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki