• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZmiana danych podmiotu w rejestrze

Jako przedsiębiorca musisz wiedzieć, że każda zmiana danych podmiotu w rejestrze musi być złożona na wyznaczonym do tego formularzu w ściśle określonym terminie. Nie wywiązanie się z tego obowiązku grozi poważnymi konsekwencjami, którymi zostanie obarczony przedsiębiorca.

Do rejestru trzeba zgłosić:
→ zmianę nazwy firmy,
→ zmianę adresu siedziby,
→ zmianę składu wspólników, itp.

Zarówno te, jak i wiele innych zmian danych podmiotu w rejestrze obowiązkowo trzeba zgłosić do odpowiedniego rejestru. Jak już zostało wspomniane, niespełnienie tego obowiązku na pewno zostanie ukarane w odpowiednim czasie. Zatem udowodnij, że nie jest Ci obojętny los Twojej firmy i załatwienie wszelkich formalności powierz komuś, kto w pełni się na tym zna. Na pewno będziesz zadowolony z szybkości oraz efektywności tego działania. Nie możesz zmarnować tego, co zbudowałeś do tej pory swoim uporem, motywacją, a przede wszystkim ciężką pracą. Pozwól, aby Twoje marzenie mogło w dalszym ciągu się rozwijać.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.