• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiana danych podmiotu w rejestrze

Jako przedsiębiorca musisz wiedzieć, że każda zmiana danych podmiotu w rejestrze musi być złożona na wyznaczonym do tego formularzu w ściśle określonym terminie. Nie wywiązanie się z tego obowiązku grozi poważnymi konsekwencjami, którymi zostanie obarczony przedsiębiorca.

Do rejestru trzeba zgłosić:
→ zmianę nazwy firmy,
→ zmianę adresu siedziby,
→ zmianę składu wspólników, itp.

Zarówno te, jak i wiele innych zmian danych podmiotu w rejestrze obowiązkowo trzeba zgłosić do odpowiedniego rejestru. Jak już zostało wspomniane, niespełnienie tego obowiązku na pewno zostanie ukarane w odpowiednim czasie. Zatem udowodnij, że nie jest Ci obojętny los Twojej firmy i załatwienie wszelkich formalności powierz komuś, kto w pełni się na tym zna. Na pewno będziesz zadowolony z szybkości oraz efektywności tego działania. Nie możesz zmarnować tego, co zbudowałeś do tej pory swoim uporem, motywacją, a przede wszystkim ciężką pracą. Pozwól, aby Twoje marzenie mogło w dalszym ciągu się rozwijać.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.