• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZłożenie sprawozdania finansowego do krs za 2020

Obecna sytuacja globalna jest niepewna i dynamiczna, czasami ciężko przewidzieć zdarzenia, co powoduje, że przed kierownikami jednostek stoi poważne wyzwanie dotyczące zasadności kontynuacji działalności, które dodatkowo jest dużym ryzykiem ewentualnie błędnego założenia.

Złożenie sprawozdania finansowego do krs za 2020 wymaga przede wszystkim odpowiedniego przygotowania dokumentu. Okoliczności epidemii powodują konieczność wzięcia pod uwagę czynników takich jak:

- obostrzenia związane z zamknięciem niektórych branż
- zmiany preferencji i zachowań ludzkich
- konieczność ograniczenia produkcji
- utratę rynków zbytu
- trudności z terminowym regulowaniem zobowiązań czy
- likwidację jedynego bądź głównego odbiorcy lub dostawcy danej jednostki

Złożenie sprawozdania finansowego do krs za 2020 będzie niewątpliwie dużym wyzwaniem zarówno dla księgowych, jak i kierownictwa jednostki. Przed służbami księgowymi pracującymi dodatkowo w trybie zdalnym stoją trudne zadania związane z zamknięciem roku. Termin na złożenie dokumentu jest wydłużony, dlatego duża ilość czasu powinna zostać wykorzystana na rzetelne sporządzenie sprawozdania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00