• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZawiązanie spółki z o.o. komandytowej

Zawiązanie spółki z o.o. komandytowej wiąże się z wywiązaniem się z wielu obowiązków, które muszą zostać spełnione, by spółka z oo komandytowa zaczęła działać. Jeżeli przedsiębiorca obawia się, że nie podoła wszystkim obowiązkom, to warto aby skorzystał z pomocy specjalistów.

Nasza Kancelaria oferuje właśnie odpowiednich ludzi, których doświadczenie pozwoli na obranie najlepszej, najszybszej i najbezpieczniejszej drogi do własnej działalności. Dobrze wiemy, że proces jakim jest zawiązanie spółki z o.o. komandytowej potrafi przysporzyć nowym przedsiębiorcom wielu kłopotów. Jednak nie warto poddawać się na samym starcie. Naszym zdaniem warto walczyć do samego końca i dlatego staramy się pomóc przedsiębiorcom jak tylko potrafimy najbardziej. Sporządzamy umowę spółki, przeprowadzamy cały proces rejestracji. Staramy się, aby klienci mogli czerpać satysfakcję z prowadzonych przez nas usług.

Zainteresowany pomocą z naszej strony? Sprawdź szczegółowo jak możemy Ci pomóc! Dowiedz się tego kontaktując się telefonicznie lub wysyłają zapytanie na naszej stronie. Zawiązanie spółki z o.o. komandytowej nie będzie już skomplikowane! Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią i do współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych