• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówZałożenie spółki z o.o. w Krakowie

Założenie spółki z o.o. w Krakowie to świetny pomysł. Spółka z o.o. ma przecież mnóstwo zalet i jest najczęściej wybieraną formą działalności przez biznesmenów. Dlaczego? Bo majątek wspólników jest wykluczony z odpowiedzialności za zobowiązania, istnieje możliwość założenia jej samemu, posiada osobowość prawną, łatwo można pozyskać kapitał- włączając nowego wspólnika i w dodatku może być prowadzona w każdym, prawnie dopuszczalnym celu.
Nie czekaj. Rozpocznij swoją własną działalność, która pozwoli Ci na osiągnięcie satysfakcji, zdobycie nowych umiejętności, realizację celów i marzeń, a także da swobodę, ponieważ to Ty będziesz szefem i Ty będziesz wydawać polecenia.

A jeśli obawiasz się procesu zakładania, gdyż związane jest z tym wiele formalności, bieganie po urzędach i strata czasu, to nie czekaj, skontaktuj się z nami. Mamy bowiem świetną propozycję- założenie spółki z o.o. w Krakowie załatwimy za Ciebie. Oferta ta powstałą z myślą o przyszłych przedsiębiorcach, aby ułatwić im założenie firmy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i czekamy na współpracę z Tobą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki