• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki z o.o. w 2014

Z obserwacji naszej firmy wynika, że większość przedsiębiorców założenie spółki z o.o. w 2014 roku powierza osobom, które w pełni się na tym znają. Dlaczego? Być może z racji tego, że na obecną chwilę konkurencja na rynku przedsiębiorców rośnie z dnia na dzień, a każdy (nawet drobny błąd) może spowodować, że firma nie będzie miała szans, aby się wybić.

Jako przedsiębiorca na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że zarówno założenie spółki z o.o. w 2014 roku, jak i późniejsze jej prowadzenie wiążą się z ogromną odpowiedzialnością i koniecznością posiadania obszernej wiedzy w tej dziedzinie.
Właśnie dlatego powstała nasza firma. Zdajemy sobie sprawę, że osoby, które planują założyć własną spółkę, nie zawsze wiedzą, jak i gdzie postawić pierwsze kroki, a co najważniejsze – nie popełnić żadnego błędu. Powierzenie tego zadania osobom z naszej firmy, daje Ci gwarancję, iż zostanie ono wykonane na najwyższym możliwym poziomie i przy zachowaniu wszystkich wymagań, które wcześniej przedstawi nam Klient.

Wszystko, co robimy, robimy po to, abyś był szczęśliwy mogąc cieszyć się z efektu swojego pomysłu. Zatem jeżeli chcesz, aby Twoja firma powstała szybko, sprawnie i bez żadnych niespodzianek, zadzwoń lub napisz do nas. Naszym celem jest dbanie o Klientów i wywoływanie uśmiechu na ich twarzach, bo... TWOJE ZADOWOLENIE JEST NASZYM SUKCESEM!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.