• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki akcyjnej

Spółka akcyjna może zostać założona w każdym celu prawnie dopuszczalnym, zarówno przez osobę fizyczną jak i prawną, bez względu na jej pochodzenie, ulokowanie siedziby firmy i tak dalej. Dodatkową zaletą jest brak odpowiedzialności akcjonariuszy za zobowiązania spółki. Dogodności te sprawiają, że jest to jedna z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej.

Założenie spółki akcyjnej związane jest z koniecznością dopełnienia szeregu formalności. Po pierwsze należy sporządzić statut spółki, kolejno wnieść kapitał, powołać zarząd, a następnie dokonać wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego, Urzędu Statystycznego, Urzędu Skarbowego, a także otworzyć rachunek bankowy. Jak więc można wywnioskować, założenie spółki akcyjnej jest procesem czasochłonnym. Chcąc uniknąć powyższych uciążliwości, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych, w tym także spółek akcyjnych.

Przygotowane przez nas podmioty są gotowe do natychmiastowego poprowadzenia działalności. Dysponują wpisami do wszystkich urzędów, kontem bankowym oraz kapitałem zakładowym. Jedynym obowiązkiem wynikającym z zakupu spółki akcyjnej jest konieczność podpisania umowy spółki w postaci aktu notarialnego u notariusza.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.