• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakup zestawu certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości

Zakup zestawu certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości umożliwi wszystkim dostawcom oraz instytucjom dostarczających e-usług zaufania publicznego dostosować się do nowych przepisów. Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło projekt, którego zadaniem jest zintegrowanie wszystkich e-usług w jednym systemie – Krajowym Węźle.

Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej to projekt, który umożliwi Polakom załatwianie spraw urzędowych za pośrednictwem Internetu. Użytkownicy za pomocą jednego loginu oraz bezpiecznego zestawu haseł będą logować się do systemu w celu wypełniania pism urzędowych czy też składania wniosków.

Nasza Kancelaria umożliwia Państwu zakup zestawu certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości. Specjaliści naszej Kancelarii oferują również solidną pomoc w zakresie aktywacji zakupionego zestawu certyfikatów. Zainteresowanych ofertą naszych usług zapraszamy do współpracy z doświadczoną kadrą specjalistów. Doradzimy wybór najodpowiedniejszego zestawu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.