• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówzakup spółki z o.o. z 2015

Zakup spółki z o.o. z 2015 roku to jedna z możliwości założenia w nowym roku własnej firmy. Taka spółka nie wymaga wykonania wielu formalności, ponieważ spółka została już zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym i z powodzeniem uzyskała wszystkie niezbędne numery. Każdy z przedsiębiorców, który prowadzi działalność gospodarczą ma świadomość jak wiele formalności wiąże się z tym procesem, dlatego też warto zastanowić się czy zakup spółki z o.o. z 2015 roku nie jest odpowiednim rozwiązaniem, które znacznie przyspiesza cały proces zakładania własnej firmy.

Gotowa spółka to opcja, po którą coraz częściej sięgają przedsiębiorcy, którzy zauważają pozytywne aspekty takiego rozwiązania. Warto poszukiwać rozwiązań, które usprawniają proces realizacji zaplanowanego przedsięwzięcia. Jeśli zakup spółki z o.o. z 2015 roku jest ofertą dla Państwa zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i umożliwimy Państwu szybkie rozpoczęcie aktywnego działania na rynku. Dodatkowo oferujemy usługę doradztwa gospodarczego, razem z ekspertami opracują Państwo odpowiednie rozwiązania, które umożliwią optymalizację działalności gospodarczej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00