• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówZakup spółki z 2013

Wielu przyszłych jak i obecnych przedsiębiorców decydując się na zakup spółki, stoi przed decyzją: kupić nowa spółkę czy stażową? Oczywiście oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, jednak przede wszystkim zakup nowej jak i stażowej spółki powinien odbyć się za pośrednictwem zaufanej i sprawdzonej firmy. Dlaczego to tak ważne? Ze względu na gwarancje braku ukrytych kosztów oraz zadłużeń na koncie.

Przeważnie jednak przedsiębiorcy zdecydowani są kupić spółkę stażowa. Zarówno nowa spółka jak i stażowa ma czysta historię gospodarczą, jednak stażowa, co oczywiste, dłuższą. Najważniejszą przyczyna zakupu gotowej, stażowej spółki jest to, że wzbudza ona większe zaufanie wśród instytucji udzielających wsparcia finansowego. Na przykład zdecydowany na zakup spółki z 2013 roku przedsiębiorca może liczyć na łatwiejszą możliwość uzyskania kredytu, bądź dotacji.

Przykładowy zakup spółki z 2013 roku, posiadającej wymaganą dokumentację i brak ukrytych opłat w cenie może przyczynić się do szybszego zrealizowania marzenia o posiadaniu firmy, bądź poszerzenia działalności.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki