• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki z 2012 roku

Wiele przedsiębiorców chcąc założyć własną działalność gospodarczą rozważa wszelkie za i przeciw sposobów na zrealizowanie tych ambitnych planów. Istnieje kilka metod na zarejestrowanie działalności. Jednak w tym artykule głównie skupie się na pojęciu, którym jest zakup spółki z 2012 roku.

Spółki z 2012 roku przeznaczone na sprzedaż są w pełni zarejestrowane. Nie musisz więc poświęcać czasu na bieganie po urzędach, czasochłonne stanie w kolejkach, co z pewnością mogłoby Cię zmotywować do realizacji działań, a przecież chcesz zrealizować podjęty cel do końca. Zakup spółki z 2012 roku daje Ci możliwość prowadzenia działalności już w dniu przejęcia udziałów spółki. Stawiasz na bezpieczeństwo? Postaw na zakup spółki z 2012 roku! Dlaczego? Spółki te nie posiadają zadłużeń, obrotów, historii gospodarczej. Podjęcie decyzji o zakupie spółki z o.o. będzie decyzją, które na pewno nie będziesz żałować.

Jeżeli zainteresowałam Cię zakupem spółki z o.o., to skontaktuj się z naszą firmą i dokonaj zakupu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.