• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki 2015

Marzysz o własnym biznesie? Chciałbyś zająć się prowadzeniem działalności gospodarczej? Nasza Kancelaria wychodzi więc do Ciebie ze świetną propozycją, jaką jest zakup spółki 2015. Na czym dokładnie polega ta usługa i jakie korzyści otrzymasz wybierając właśnie ją?

No więc zakup spółki 2015 polega na możliwości kupna gotowej, założonej przez nas spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Decydując się na taki krok, zyskujesz oszczędność czasu – nie musisz zajmować się rejestracją sp. z o.o., która jest naprawdę czasochłonna, a w dodatku prowadzenie biznesu możesz rozpocząć już w ciągu dwóch dni od zakupu. Następnym plusem jest bezpieczeństwo. Kupujesz bowiem firmę, która została zarejestrowana, a w której nie prowadzono żadnej działalności, nie była ona stroną jakiejkolwiek umowy, nie zatrudniała pracowników. Jest to po prostu czysta spółka, która została założona w 2015 roku. No i na koniec – mniej formalności. Do Twoich zadań, po transakcji zakupu, będzie należało jedynie dokonanie aktualizacji danych KRS takich jak np. nazwa spółki. Firma jest już wyposażona w numery takie jak NIP i REGON. Nie musisz więc składać żadnych wniosków rejestrowych.

Jesteś zainteresowany? Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Którzy udzielą szczegółowych informacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.