• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki 2014

Na czym polega usługa zakup spółki 2014 proponowana przez naszą Kancelarię? Możesz u nas zakupić czystą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w 2014 roku, która jest wyposażona w niezbędne numery NIP i REGON i gotowa do rozpoczęcia działalności już w dniu zakupu. Czy jest w tym jakiś haczyk? Absolutnie żadnego! Naszym celem jest po prostu ułatwienie startu przyszłym przedsiębiorcom. Wiemy bowiem, jak wiele trzeba nerwów, aby wypełnić wszelkie wnioski i odczekać na swoją kolej, aby je złożyć w urzędach.

Zakup spółki 2014 to sposób na pominięcie formalności i szybsze wcielenie swojego pomysłu na biznes w życie. U nas kupisz najczęściej wybieraną formę działalności gospodarczej- spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która zabezpiecza majątek wspólników w razie niepowodzenia.

Jesteś już pewien, że biznes rozpoczniesz przez zakup spółki 2014? Nie czekaj więc. Skontaktuj się z nami, skorzystaj z oferty, realizuj swoje cele oraz ciesz się, że wybrałeś trafne, alternatywne i rozwiązanie. Czekamy na Ciebie!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.