• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki 2013

Na co pozwala zakup spółki 2013? Na łatwy i szybszy start w działalności gospodarczej, pominięcie procesu rejestracyjnego, nabycie przedsiębiorstwa w atrakcyjnej cenie oraz zaoszczędzenie czasu i niepotrzebnych nerwów.

Nasza firma w swojej ofercie posiada spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które zostały zarejestrowane w 2013 roku i są gotowe do prowadzenia działalności gospodarczej już w ciągu dwóch dni od daty zakupu. Dlaczego właśnie proponujemy tą formę spółki? Zabezpiecza ona bowiem majątek wspólników, posiada osobowość prawną, łatwo w niej pozyskać kapitał- włączając nowego członka, w porównaniu ze spółką akcyjną ma niski kapitał zakładowy. No i przecież jest najczęściej wybierana przez przedsiębiorców.

Wybierz opcję zakup spółki 2013, zacznij od zaraz wcielać swój pomysł na biznes w życie, realizuj wyznaczone cele i dąż do osiągania sukcesów. Dzięki nam otwierasz się na szeroką perspektywę, możesz spełniać się w życiu zawodowym robiąc to, co lubisz, no i przede wszystkim otwierasz sobie drogę na lepszą przyszłość. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami i skorzystaj! Zachęcamy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.