• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki 2012

Ostatnimi czasy myśli o podjęciu decyzji jaką jest zakup spółki 2012? Jeżeli chcesz założyć firmę szybko i już na samym starcie czerpać korzyści, to zakup spółki 2012 jest idealnym rozwiązaniem. Dlaczego?

Spółka dwuletnia otwiera przed nowym przedsiębiorcom wiele możliwości, które z pewnością ułatwią mu prowadzenie firmy. Jedną z takich zalet spółki z 2012 roku są większe szansę na pozyskanie kredytu. Oczywistą sprawą jest to, że bank chętniej udzieli kredytu takiej firmie, która ma już konkretny staż na rynku, a nie przykładowo kilka miesięcy. Jeżeli więc planujesz kredyt na rozwój działalności, to dwuletnia spółka będzie najlepsza. Kolejną korzyścią jaką daje zakup spółki 2012 jest zwiększenie szans Twojej firmy na otrzymanie dotacji unijnych.

Jak widzisz, nagły zastrzyk gotówki na początku prowadzenia działalności zobowiązuje do dłuższego stażu firmy.
Zainteresowany zakupem dwuletniej spółki? Posiadamy takie w ofercie! Zdecyduj się na naszą spółkę! Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.