• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakup spółek Kraków

Koniecznie chcesz mieć własną firmę, ale nie masz zamiaru wplątywać się w te formalności związane z założeniem działalności? Nie uśmiecha Ci się biegać po urzędach i stać w długich kolejkach? Twoim celem jest założenie działalności, ale pomijając wszelkie załatwienia z tym związane? Zdecyduj się na zakup spółek Kraków.

Pierwszy akapit idealnie opisuje Ciebie? Skorzystaj więc z rozwiązania jakie Ci proponuje. Zakup spółek Kraków umożliwi Ci w łatwy sposób założenie działalności i dodatkowo w świetnym miejscu. Kraków jest przecież idealnym miejscem na otworzenie nowej działalności, bo przyciąga ogromną ilość klientów. Kupując spółkę skracasz czas prowadzenia działalności z ok. 2 miesięcy do kilku tygodni.

Zakup spółek jest najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą szybko zacząć cieszyć się własną firmą i odnosić sukcesy. Życie jest krótkie, więc nie marnuj czasu na bieganie po urzędach i oczekiwanie na różnego typu decyzje. Wyciśnij z życia ile się da i prowadź swoją firmę od zaraz.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.