• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółek Katowice

Ostatnio wpadłeś na pomysł, który chcesz zrealizować jak najszybciej? Jednak pamiętaj, aby nie podejmować decyzji pochopnie. Czyżby pomysł ten dotyczył własnej działalności gospodarczej w Katowicach? Wszystkim wokół się udało otworzyć firmę i myślisz, że Tobie też się powiedzie? Niestety prowadzenie firmy obarczone jest ogromną ilością obowiązków. Pojawiają się już przy samym zakładaniu. Jeśli chodzi o założenie firmy w Katowicach to jest na to sposób, który da Ci szanse na otworzenie działalności z pominięciem etapu zakładania. Poprzez zakup spółek Katowice realizujesz swój plan zmniejszając już początkowe obowiązki.

Zakup spółek Katowice jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących otworzyć w jak najkrótszym czasie działalność w Katowicach. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie, ważne jest, abyś nie zakładał firmy z pomocą amatorów. Nie jest to najlepszy start na rynku firm, gdyż może przysporzyć Ci ogromnych problemów. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z pomocy z zewnątrz, to niech to będzie pomoc profesjonalna. Taką właśnie oferuje Ci nasza firma, której pracownicy są dobrze obeznani w temacie spółek.

Jesteśmy firmą, która w szerokim zakresie usług posiada także pośrednictwo w sprzedaży spółek. Naszym celem będzie znalezienie Ci sprzedawcy, który zaoferuje najodpowiedniejszą dla Ciebie spółkę. Zdecyduj się na zakup spółek Katowice i ciesz się firmą na najwyższym poziomie już na starcie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00