• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup jednoosobowej spółki

Zakup jednoosobowej spółki to oferta, która może odmienić Twoje życie, poprawić Twoją sytuację majątkową i zapewnić Ci lepszą przyszłość. Korzystając z niej możesz posiadać swoje przedsiębiorstwo, rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, stać się niezależny. Własny biznes daje dużo możliwości- dzięki niemu wyznaczamy sobie elastyczne godziny pracy, podejmujemy ważne decyzje, ale też sporo się uczymy- między innymi odpowiedzialności. No i nie do ukrycia jest fakt, że dzisiaj, dzięki zasadzie o swobodzie działalności gospodarczej, każdy może prowadzić firmę. Dodatkowo decydując się na zakup jednoosobowej spółki możesz zacząć realizować cele już po dwóch dniach od daty transakcji.

Oferujemy Ci do sprzedania spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli najczęściej wybieraną formę działalności. Dzięki niej majątek wspólników jest wykluczony z odpowiedzialności za zobowiązania, przedsiębiorstwo jest bardziej wiarygodne gdyż działa jako osoba prawna, a na to banki często zwracają uwagę udzielając kredytu. Nie należy tez zapomnieć, że łatwo w niej pozyskać kapitał. Tak więc bardzo zachęcamy do skorzystania z proponowanego przez nas rozwiązania. Jeśli jesteś zdecydowany, czekamy na Twój kontakt.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.