• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup działającej spółki z o.o.

Zakup działającej spółki z o.o. to świetny pomysł na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Masz już dosyć słuchania i wykonywania poleceń szefa, który stale narzeka? Chciałbyś pracować w godzinach, które Ci odpowiadają? Marzysz o wyższych zarobkach, realizacji pasji oraz niezależności? Właśnie to wszystko daje własny biznes. W dodatku zapewnia Ci lepszą przyszłość.

Decydując się na zakup działającej spółki z o.o., możesz prowadzić działalność już w ciągu dwóch dni, a więc bardzo szybko w porównaniu do samodzielnej rejestracji, która trwa czasem nawet miesiąc. Co więcej nie musisz przejmować się wypełnianiem wniosków KRS, dzięki czemu oszczędzasz czas, nerwy i omijasz kolejki urzędowe.

Co daje Ci prowadzenie działalności w formie spółki z o.o.? Bezpieczeństwo Twojego majątku, posiadanie osobowości prawnej, łatwy sposób na pozyskania kapitału- poprzez włączenie nowego wspólnika.

No więc nie masz na co czekać! Wybierz zakup działającej spółki z o.o. i przejdź od razu do realizacji własnych zamierzeń, osiągaj sukcesy i ciesz się życiem. Marzenia się spełniają, wystarczy tylko chcieć!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.