• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup czystej spółki kapitałowej

Chcesz posiadać własną firmę, ale nie chcesz jej zakładać? Zastanawiasz się, czy zakup czystej spółki kapitałowej to dobry pomysł?

Nie musisz już nad tym więcej myśleć. Kupno spółki jest o wiele korzystniejsze niż rejestracja. Zajmuje znacznie mniej czasu i dzięki temu można szybciej rozpocząć prowadzenie własnego biznesu.

Zakładanie spółki wymaga ogromnego zaangażowania. Do wypełnienia jest wiele dokumentów, które następnie należy złożyć w odpowiednich urzędach. Jeśli kupimy gotową spółkę, to ominie nas cały proces jej rejestracji, ponieważ został już wcześniej wykonany.
Jeśli nie chcesz marnować czasu i uważasz, że zakup czystej spółki kapitałowej jest korzystnym rozwiązaniem, to skontaktuj się z nami. Posiadamy gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Nie mają zadłużeń, są czyste, a ich zakup w pełni bezpieczny. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a w krótkim czasie staniesz się posiadaczem własnej firmy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.