• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółki 2018

Bardzo często otrzymujemy od Państwa zapytania odnośnie tego czy zakładanie spółki 2018 jest procedurą skomplikowaną... Zważając na to, jak wiele osób decyduje się na samodzielne przejście przez cały proces rejestracyjny, wydawać by się mogło, że nie jest aż tak trudno. Jednak czy aby na pewno tak jest w praktyce? Czy osoba chcąca prowadzić własną działalność zawsze samodzielnie przeprowadza proces rejestracji? Sprawdźmy...

Tutaj należy zwrócić uwagę na fakt, iż bardzo liczne grono osób chcących samodzielnie założyć firmę, ostatecznie nawiązuje współpracę z kimś, kto ma w tej kwestii doświadczenie. Otóż jak się okazuje ogromna ilość formalności, zawiłych zapisów, a także ciągłych nowelizacji przepisów prawnych powodują, że założenie firmy zgodnie z procedurą od początku do końca graniczy z cudem. Nieumiejętne podejście do procesu rejestracji powoduje, że na każdym kroku pojawiają się problemy, których rozwiązanie wymaga bardzo dobrej znajomości przepisów prawnych.

Nasza firma rejestracją spółek zajmuje się od kilku lat i posiadamy w tym kierunku bardzo bogate doświadczenie. Nie tylko pomożemy przejść przez całą procedurę, ale również doradzimy jaka forma prawna będzie najkorzystniejsza.

W naszej ofercie znajduje się zakładanie spółki 2018 przez wykształconych i doświadczonych ekspertów, którzy są w stanie zagwarantować Państwu szybki i bezpieczny start z własną działalnością.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.