• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek z o.o. w Krakowie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Jak najbardziej! Świetny pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej. Szereg zalet i mniejsze ryzyko związane z prowadzeniem firmy. Do plusów zaliczamy wyłączenie majątku wspólników za zobowiązania spółki, możliwość założenia przez jednego członka, mniejszy kapitał zakładowy niż wcześniej (z 50 tysięcy spadł do 5 tysięcy), szansa pozyskania kapitału przez włączenie nowych wspólników. Jedna spółka, a tyle ważnych korzyści.

Rozpoczynanie działalności w dużym mieście ułatwi pozyskanie Klientów oraz funkcjonowanie przedsiębiorstwa.Zdecydowałeś się założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, jednak nie masz głowy do formalności związanych z tym procesem? Dlaczego miałbyś się nim martwić? Nie zakładaj spółki samodzielnie. Wybierz usługę zakładanie spółek z o.o. w Krakowie.

Z nami szybko, skutecznie, profesjonalnie bez zbędnych komplikacji i kolejek urzędowych. Zaoszczędź swój czas i ciesz się ze współpracy z fachowcami.

Oferta zakładanie spółek w Krakowie obejmuje wykonanie szeregu działań za Ciebie. Rozpocznij swoją działalność bez nerwów. Po co niepotrzebnie przyprawiać się o ból głowy? Zadzwoń do nas, dowiedz się więcej. Nie trać czasu, tylko skorzystaj z tego wariantu i ciesz się własną firmą od zaraz.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.