• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek z o.o. w Krakowie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Jak najbardziej! Świetny pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej. Szereg zalet i mniejsze ryzyko związane z prowadzeniem firmy. Do plusów zaliczamy wyłączenie majątku wspólników za zobowiązania spółki, możliwość założenia przez jednego członka, mniejszy kapitał zakładowy niż wcześniej (z 50 tysięcy spadł do 5 tysięcy), szansa pozyskania kapitału przez włączenie nowych wspólników. Jedna spółka, a tyle ważnych korzyści.

Rozpoczynanie działalności w dużym mieście ułatwi pozyskanie Klientów oraz funkcjonowanie przedsiębiorstwa.Zdecydowałeś się założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, jednak nie masz głowy do formalności związanych z tym procesem? Dlaczego miałbyś się nim martwić? Nie zakładaj spółki samodzielnie. Wybierz usługę zakładanie spółek z o.o. w Krakowie.

Z nami szybko, skutecznie, profesjonalnie bez zbędnych komplikacji i kolejek urzędowych. Zaoszczędź swój czas i ciesz się ze współpracy z fachowcami.

Oferta zakładanie spółek w Krakowie obejmuje wykonanie szeregu działań za Ciebie. Rozpocznij swoją działalność bez nerwów. Po co niepotrzebnie przyprawiać się o ból głowy? Zadzwoń do nas, dowiedz się więcej. Nie trać czasu, tylko skorzystaj z tego wariantu i ciesz się własną firmą od zaraz.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.