• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek z o.o. przez Internet

Zakładanie spółek z o.o. przez internet to jeden ze sposobów rejestracji spółki. Jest to o wiele prostszy sposób, który pozwala na wiele udogodnień dla przedsiębiorców. Dzięki niemu można bowiem zarejestrować spółkę w jeden dzień.
Wystarczy tylko założyć konto w specjalnym systemie na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości i podać swoje dane osobowe, czyli imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce urodzenia, numer PESEL oraz rodzaj i numer dokumentu tożsamości. Następnie trzeba wypełnić wniosek o rejestrację, podpisać go, poprzez podpis elektroniczny i uiścić opłatę w systemie eCard. Jeśli wykonamy wszystkie kroki wniosek zostanie przesłany do odpowiedniego urzędu i tam rozpatrzony. Jeśli nie będzie żadnych błędów i sąd nie wezwie do ich usunięcia, w ciągu jednej doby spółka zostanie zarejestrowana. Wspólnicy są zobowiązani, aby w ciągu siedmiu dni dostarczyć do urzędu wzory podpisów.

Zakładanie spółek z o.o. przez internet, jest bardziej korzystnym rozwiązaniem.

Ale jeśli nadal nie jesteś przekonany do tego, że to na pewno dobra metoda, to możesz skontaktuj się z nami. Pomożemy ci spółkę zarejestrować. Wypełnimy wszystkie dokumenty i złożymy w odpowiednich urzędach. Szybko założymy ci firmę, odciążając cię zupełnie od wszystkich formalności. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń, a my ci jej udzielimy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.