• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówZakładanie spółek z o.o bez notariusza

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wymaga sporządzenia umowy w formie aktu notarialnego, a więc także skorzystania z usług notariusza, a to oczywiście wiąże się z dodatkowymi, niemałymi kosztami. Wiele osób pyta nas o to czy zakładanie spółek z o.o bez notariusza jest możliwe.

Możliwość taką daje rejestracja spółki online. Przeprowadzić ją można wchodząc na stronę Ministerstwa Sprawiedliwości. Dzięki specjalnej platformie rejestracyjnej przedsiębiorca jedynie uzupełnia niezbędne dane w formularzu. Program kolejno samodzielnie generuje niezbędne wnioski i wysyła je do odpowiednich urzędów. Umowa spółki generowana jest na podstawie ściśle określonego wzorca przez co nie wymaga nadzoru notariusza.

Rejestracja spółki przy pomocy Internetu zajmuje nie więcej niż jedną dobę. Jest to ogromne udogodnienie, gdyż samodzielne rejestracja tego podmiotu to nawet kilka tygodni.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w przeprowadzeniu danego procesu zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki