• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Na czym polega zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością wie zapewne każdy z nas. Mamy świadomość, że proces ten wymaga złożenia odpowiednich dokumentów do KRS, że należy postarać się o nadanie numerów NIP i REGON a także, że nie możemy zapomnieć o wpłaceniu kapitału zakładowego. Jak dokonać tego w sposób sprawny i bezproblemowy wiedzą natomiast tylko nieliczni. Nawet posiadając dokładne instrukcje, których znaleźć można całe mnóstwo, bywa że rejestracja trwa w nieskończoność a my tracimy czas i nerwy.

Jeżeli nie lubimy czekać i należymy do grona osób zostawiających sprawy, na których nie do końca się znają specjalistom, powinniśmy zgłosić się do doradcy księgowego, aby ten pomógł nam w zakładaniu firmy. Korzystając z jego usług zyskujemy nie tylko czas, ale również i pewność, że wszystko zostało dopracowane i dopilnowane, w taki sposób aby w przyszłości działalność gospodarcza nie przysparzała nam problemów. Jego usługi sprowadzają się do udzielania pomocy, ale także do całkowitego przeprowadzenia rejestracji w imieniu klienta. Jest to bardzo rozsądne posunięcie i w pełni bezpieczne rozwiązanie, ale tylko w sytuacji gdy korzystamy z usług kompetentnego doradcy, czy biura.

Zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to usługa, którą znaleźć można w ofercie naszej firmy. Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i wykonują swoje zadania w sposób profesjonalny. To właśnie wysokie standardy zapewniają nam zaufanie, a przede wszystkim zadowolenie klientów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.