• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówZakładanie spółek w Wrocławiu

Z dnia na dzień zwiększa się liczba osób chcących spróbować swoich sił w prowadzeniu własnego biznesu. To bardzo dobre rozwiązanie zważając na fakt panującego wokół ciągłego bezrobocia i braku perspektyw rozwoju. Staramy się oferować przedsiębiorcom takie usługi, które w jak największym stopniu pomogą przedsiębiorcom w realizacji zamierzonych celów - zakładanie spółek w Wrocławiu.

Proces rejestracji spółki jest długotrwały i skomplikowany, więc coraz mniej przedsiębiorców decyduje się na jego samodzielne podjęcie. My dobrze o tym wiemy, że tylko profesjonalne podejście do sprawy zwiększa szanse na sukces i staramy się spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Dobro klienta i jego firmy jest dla nas kwestią priorytetową, co cieszy się zadowoleniem wśród coraz to większej grupy naszych odbiorców. Naszym zadaniem jest dopełnienie wszystkich obowiązków związanych z procedurą rejestracji, załatwienie wszelkich formalności jak sporządzenie umowy czy sprawy urzędowe.

Powierz nam zakładanie spółek w Wrocławiu i czerp satysfakcje z jakości świadczonych przez nas usług. Zaufaj naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszymi specjalistami w otwieraniu działalności.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki