• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie spółek w Warszawie

W każdym mieście w Polsce podmioty gospodarcze podejmują inicjatywę i chętnie zakładają własne firmy szczególnie, że nasz kraj aktualnie będzie korzystać z funduszy unijnych jakie przyznane zostały Polsce na lata 2014-2020. Zakładanie spółek w Warszawie jest więc bardzo popularną czynnością, na którą decydują się wybrane jednostki gospodarcze. Proces zakładanie spółki wiąże się z wykonaniem formalności urzędowych, które prowadzone mogą być przez samego zainteresowanego lub też z pomocą wyspecjalizowanych podmiotów, dla których zakładanie spółek w Warszawie nie stanowi najmniejszego problemu.

Na moment ostatecznego założenie własnej spółki trzeba jednak czekać, najczęściej podawanym okresem w jakim proces rejestracji spółki zostaje przeprowadzony są 2 tygodnie, czasem zdarza się, że trwa to dłużej w wyniki różnych zdarzeń. Nasza Kancelaria prowadzi zakładanie spółek w Warszawie, dzięki usłudze rejestracji spółki online możemy zapewnić naszym Klientom możliwość założenie spółki bez konieczności osobistej wizyty w naszym biurze. Bez wychodzenia z domu i utraty czasu mogą Państwo stać się właścicielami spółki.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.