• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie spółek w Łodzi

Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek jawnych, zakładanie jednoosobowej działalności gospodarczej, łączenie spółki komandytowej oraz spółki z o.o. w celu optymalizacji działalności gospodarczej to specjalność naszej Kancelarii. Pomagamy różnym podmiotom gospodarczym w podejmowaniu aktywnej działalności na rynku.

Jeden z naszych Klientów pytał o zakładanie spółek w Łodzi, mimo że nasza siedziba znajduje się w Krakowie oferujemy usługę zakładania spółek na terenie całej Polski. Dokonamy procesu rejestracji spółki w dowolnym mieście w Polsce. Wszystko dzięki usługom online, które umożliwiają nam kontakt z Klientem drogą mailową lub telefonicznie. Sprawy formalne załatwiamy drogą pocztową tak aby Państwo nie musieli się trudzić w poszukiwaniu siedziby naszej Kancelarii, dzięki temu oszczędzają Państwo swój cenny czas. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich danych jakie ujawnione zostaną naszym ekspertom, zakładanie spółek w Łodzi czy innym miejscu w Polsce przeprowadzimy bardzo szybko, wykonując w imieniu naszego Klienta wszystkie niezbędne formalności.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami i poznania szczegółów naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.