• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek Poznań

W ostatnich czasach wiele ludzi decyduje się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Dlaczego? Bo ma to wiele zalet. Między innymi bycie szefem sobie samemu, czy satysfakcja, jeśli uda się osiągnąć dany cel. Wiele osób wybiera działanie firmy w formie spółki, gdyż niesie to za sobą sporo ułatwień i zmniejsza ryzyko.

Duża liczba przedsiębiorstw sprawia, że powstają oferty ułatwiające życie biznesmenom. W tym celu funkcjonuje również nasza firma proponująca na przykład zakładanie spółki Poznań. Jest to duże udogodnienie pozwalające wykluczyć urzędowe kolejki oraz marnowanie czasu. Wybór tej opcji pomaga w lepszym starcie, gdyż swój pomysł na firmę, możesz wcielić w życie z dnia na dzień.

Jeśli uważasz, że założenie spółki na własną rękę pozwoli Ci zmniejszyć koszty, jesteś w błędzie, nie są one bowiem dużo niższe w porównaniu z naszą ofertą. Dodatkowo zakładanie spółki Poznań pozwala na zaoszczędzenie czasu i nerwów. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania szczegółowych informacji, wybierz proponowane rozwiązanie i bądź zadowolony.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.