• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek Kraków

Założenie spółki to skomplikowany proces. Aby go przeprowadzić należy zmierzyć się z wieloma formalnościami, sporządzić umowę w formie aktu notarialnego, wypełnić i złożyć formularze w KRS oraz poświęcić czas. Bez posiadania odpowiedniej wiedzy na temat obowiązujących przepisów trudno poradzić sobie ze wszystkimi etapami procesu rejestracyjnego.

Problem z rejestracją spółek ma wielu przedsiębiorców, dlatego coraz częściej w internecie spotykamy oferty firm zatytułowane: „założę za Ciebie firmę”,” szybka rejestracja spółki” czy „zakładanie spółek Kraków”. Firmy pomagające rejestrować podmioty gospodarcze wychodzą naprzeciw ich potrzebom.

Skorzystanie z pomocy firmy zewnętrznej oferującej założenie spółki to bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu:
1. Zyskujemy cenny czas, ponieważ w naszym imieniu dopełnione zostaną wszelkie formalności, a nasz udział w procesie ograniczony zostanie do minimum.
2. Zyskujemy pewność, że cały proces zostanie prawidłowo przeprowadzony, ponieważ rejestrację przeprowadzać będą osoby posiadające nie tylko stosowną wiedzę, ale i doświadczenie.

Korzystając z oferty „zakładanie spółek Kraków” możemy w krótkim czasie rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. W zależności jaką formę spółki wybierzemy proces rejestracji może potrwać 1-2 dni, maksymalnie od 1 dnia do 2 tygodni. Ten czas możemy poświecić na planowanie swojej działalności oraz dopracowywanie biznesplanu.

Nasza Kancelaria również zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie zakładania spółek, jeśli szukasz profesjonalnej pomocy zachęcamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.