• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek Bydgoszcz

Chciałbyś mieć własny podmiot gospodarczy, ale nie wiesz gdzie najlepiej go otworzyć?

W naszej ofercie znajdziesz “zakładanie spółek Bydgoszcz”. Jeżeli chciałbyś mieć własny biznes w północnej części Polski to Bydgoszcz jest jednym z lepszych miejsc, które nadaje się do stworzenia takiej działalności. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, ze względu na ilość turystów, których z roku na rok coraz bardziej przybywa. Piękne miejsce z cudowną historią przyciąga potencjalnych Klientów, którzy mogą być kiedyś także Twoimi kontrahentami.

Chciałbyś, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością? A może chcesz pokazać znajomym, że potrafisz być dobrym biznesmenem i wiesz w co warto zainwestować swoje pieniądze?

Z nami możesz rozpocząć swoją działalność już jutro. Wystarczy, że zadzwonisz, a my po przedstawieniu oferty i Twojej zgodzie, zaczniemy działać.

Nie czekaj dłużej, ponieważ każdy dzień jest na wagę złota. Zapraszamy do kontaktu!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.