• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek 2017

Czy samodzielne zakładanie spółek 2017 to dobry pomysł dla osób, które nigdy nie miały z tym do czynienia? Niestety, aby podjąć się tego zadania i mieć pewność, że docelowo plan zostanie osiągnięty, należy posiadać bardzo obszerną wiedzę z zakresu przepisów prawa związanych z zakładaniem działalności gospodarczych.

Rzecz jasna można zrobić to samodzielnie, ale wówczas należy być świadomym, że zakładanie spółek 2017 bez odpowiedniego przygotowania praktycznego i teoretycznego może wiązać się z bardzo poważnymi konsekwencjami. Niestety popełnienie niektórych błędów może wiązać się nawet z bardzo wysokimi karami grzywny, które nałożone zostaną na przedsiębiorcę, który dopuścił się popełnienia tych właśnie niedociągnięć.

Nie czujesz się na siłach, aby zakładanie spółek 2017 przeprowadzić samodzielnie? Nie chcesz narażać swojej firmy na duże straty już na starcie? Podejdź do sprawy bardzo profesjonalnie i zleć to zadanie ekspertom, którzy doskonale orientują się w obowiązujących przepisach prawa, które należy znać, aby zgodnie z prawem zarejestrować spółkę po nowym roku.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych