• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie jednoosobowych spółek z o.o.

Zakładanie jednoosobowych spółek z o.o. to jedna z możliwości z jakich może skorzystać podmiot gospodarczy planujący założenie własnej działalności gospodarczej. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest formą prawną, która może zostać złożona przez każdą jednostkę gospodarczą za wyjątkiem spółki z o.o. Przedsiębiorcy decydują się na złożenie takiej spółki z różnych powód, najczęściej czynnikiem decydującym jest ograniczenie odpowiedzialności wspólników za zobowiązania finansowe spółki oraz niewielki kapitał zakładowy, który niezbędny jest do rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zakładanie jednoosobowych spółek z o.o. jest dobrym rozwiązaniem, jeśli jednak przedsiębiorcy zależy na oszczędnościach powinien zastanowić się nad pozyskaniem do spółki wspólnika. Rejestracja spółki, która posiada co najmniej dwóch wspólników zwalnia przedsiębiorcę z obowiązku odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne co dla firmy może okazać się dużą oszczędnością.

Zanim zdecydują się Państwo na podjęcie działalności gospodarczej warto rozważyć wszystkie dostępne możliwości tak aby wybrać rozwiązanie najbardziej optymalne.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.