• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie firmy

Zakładanie firmy jest procesem skomplikowanym składającym się z wielu etapów. W tej kwestii przedsiębiorcy dzielą się na dwie grupy. Jedną z nich tworzą osoby, które podejmują się wyzwanie jakim jest zakładanie firmy, a drugą osoby, które konsekwentnie dążą do realizacji celu mimo napotykanych przeszkód. Prawdą jest, że proces rejestracji spółki jest czasochłonny i zmusza nas do załatwiania wielu formalności, ale dzisiaj na rynku istnieją „instrumenty”, które znacznie ułatwią Ci drogę do Twojej działalności.

Zakładanie firmy można zrealizować na kilka sposobów. Tradycyjny daje satysfakcję, ale jest skomplikowany i często oddala przedsiębiorców od mety. Z tego właśnie powodu tworzą się firmy, których celem jest ułatwienie przedsiębiorcom przebrnięcia przez cały proces rejestracji firmy. My w swojej zróżnicowanej ofercie posiadamy także pomoc w rejestracji firmy. Wiemy, że profesjonalne zakładanie firmy jest bardzo ważne dla każdego przedsiębiorcy, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasze indywidualne zaangażowanie w każdą sprawę przekłada się na ogrom klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług. Dołącz także i Ty do grona ludzi sukcesu i załóż firmę z naszymi specjalistami.

Zarejestruj firmę razem z nami. Czerp korzyści z własnej działalności. Skontaktuj się z nami o dowiedz się o szczegółach naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.