• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWyrabianie e-podpisu 2021

Coraz częściej zdarza się, że załatwienie wielu spraw i formalności (urzędowych, biznesowych, bankowych, geodezyjnych czy także medycznych) wiąże się z koniecznością posiadania własnego podpisu elektronicznego. Czy wyrabianie e-podpisu 2021 jest skomplikowaną procedurą? Co zrobić, aby w krótkim czasie pozyskać swój podpis elektroniczny?

Wszystkie sprawy związane z zakupem oraz aktywacją podpisu elektronicznego mogą Państwo dopełnić w jednym miejscu – korzystając z usług naszej Kancelarii.

Oferujemy solidne wsparcie dla osób, które chcą posiadać podpis elektroniczny, który ma taką samą moc prawną jak podpis złożony własnoręcznie.

Oferta:

- pomoc w wyborze odpowiedniego zestawu;
- przeprowadzenie aktywacji zestawu;
- potwierdzenie tożsamości;
- odnowienie e-podpisu;

Na czym polega wyrabianie e-podpisu 2021? Decydując się na współpracę ze specjalistami naszej Kancelarii otrzymują Państwo kompleksowe wsparcie w zakresie posługiwania się e-podpisem.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania oraz przedstawimy szczegóły przygotowanej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00