• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWniosek o zmianę danych eKRS

W lipcu wprowadzono istotne zmian dla osób prowadzących podmiot wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego. Do jakich zmian muszą dostosować się przedsiębiorcy? Jak wygląda teraz wniosek o zmianę danych eKRS? Czy samodzielna aktualizacja danych spółki jest dobrym rozwiązaniem?

Od 1 lipca 2021 roku wnioski dotyczące podmiotu podlegającego wpisowi do rejestru przedsiębiorców muszą być składane wyłącznie w formie elektronicznej. Wszelkie formularze i wnioski składane w formie papierowej nie będą rozpatrywane przez sąd rejestrowy.

Jakich zmian należy dopełnić w KRS?
- w zakresie zapisów umowy spółki
- dane wspólników
- sposób reprezentacji podmiotu
- adres spółki

Jeżeli muszą Państwo złożyć wniosek o zmianę danych eKRS to oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie. Zajmujemy się całą procedurą – przygotowaniem i złożeniem wniosków w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą specjalistów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.