• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWniosek o rejestrację spółki z o.o.

Złożenie dokumentu jakim jest wniosek o rejestrację spółki z o.o. to czynność obowiązkowa, która jest jednym z etapów założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Każdy, kto planuje otworzyć swoją działalność w postaci spółki z oo musi zapoznać się z tą kwestią.

Jeżeli chcesz otworzyć firmę, ale nie masz czasu na załatwianie wszelkich formalności, to nasza Kancelaria chętnie Ci pomoże. Nasi specjaliści dobrze znają się na zakładaniu spółek, więc wniosek o rejestrację spółki z o.o. to dla nich bułka z masłem. Mało tego, chętnie przeprowadzimy za Ciebie całą procedurę rejestracji firmy, byś nie musiał zajmować się niczym. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co widać po gronie zadowolonych klientów, więc skorzystaj i Ty.

Z całą przyjemnością założymy Twoją firmę w tradycyjny sposób, czyli poprzez rejestrację. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jeżeli jednak bardzo zależy Ci na czasie, to kup gotową spółkę z oo i prowadź firmę zaledwie po 2 dniach! Poznaj szczegóły naszej oferty dzwoniąc lub wysyłając zapytanie na naszej stronie. Zapraszam do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.