• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualny adres w Krakowie

Przedsiębiorcy, którzy planują rozpocząć własną działalność muszą podczas spisywania umowy podać miejsce siedziby podmiotu gospodarczego. Istotne jest, aby lokalizacja była wiarygodna, a wnioskodawca dodatkowo posiadał zgodę na prowadzenie firmy pod wskazanym adresem.

Zdarza się, że osoba bez świadomości konsekwencji rejestruje spółkę pod adresem prywatnym lub wynajmuje w tym celu stacjonarne biuro, generując przy tym koszta już na początku działalności.

Korzystniejszą możliwością jest skorzystanie z oferty firmy zewnętrznej, które udostępnia Klientom wirtualny adres w Krakowie - przedsiębiorca otrzymuje lokalizację w centrum miasta, pod którą może zarejestrować swoją działalność. Ponadto, w niektórych przypadkach właściciel biznesu skorzystać może z dodatkowych usług w postaci odbioru korespondencji, obsługa połączeń telefonicznych, a także możliwość wynajmu sali konferencyjnej przeznaczonej do spotkań biznesowych.

Outsourcing obsługi biurowej oraz usługa w postaci e-adresu skierowana jest dla każdego, a w szczególności dla małych firm, które chcą zaoszczędzić pieniądze i przeznaczyć je na dalszy rozwój jednostki gospodarczej, a także dla przedsiębiorców, którzy pracują zdalnie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.