• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualny adres korespondencyjny Kraków

Zakładasz firmę i od razu chciałbyś zaoszczędzić... Brzmi nierealnie? Być może, ale tak nie jest. Otóż ostatnie lata okazały się przełomowe w tej kwestii. Mówi Ci coś hasło „wirtualny adres korespondencyjny Kraków”? W tym miejscu może znaleźć się również każde inne miasto, zależnie od tego, gdzie znajduje się miejsce prowadzenia Twojej działalności.

Jest to nic innego jak oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy, a przy tym prestiż i renoma firmy w jednym. Zdaje sobie sprawę, że ciężko w to uwierzyć, ale wszystko to jest związane z opcją wirtualnego biura, które w większości przypadków składa się z:

→ obsługi korespondencji,
→ odbierania i wykonywania służbowych telefonów,
→ obsługi księgowej,
→ obsługi poczty elektronicznej,
→ przechowywania dokumentów,
→ wynajmowania sal konferencyjnych,
→ organizacji spotkań finansowych.

Przedsiębiorca, który decyduje się np. na wirtualny adres korespondencyjny Kraków, ma możliwość, aby będąc w każdym miejscu nie tylko w Polsce, ale także za granicą, kontrolować sprawy swojej firmy.
Warto? Oczywiście, że tak. Dlatego nie zwlekaj i wybierz dla swojej firmy to, co najlepsze!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.