• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualny adres dla firmy

Wirtualny adres dla firmy to usługa polegająca na wynajmie adresu jednego z centrów biznesowych dla przedsiębiorstwa, które do swojego funkcjonowania nie potrzebuje tradycyjnego biura. Dzięki tej usłudze przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić nawet do 2000 złotych oraz zdobyć prestiż i zaufanie wśród klientów.

Dodatkowo korzystając z takiej usługi firmy mają możliwość skorzystania z wsparcia wykwalifikowanych specjalistów. W skład oferty wirtualny adres dla firmy wchodzą również najważniejsze usługi biurowe. Nie muszą się Państwo martwić o przekazywanie poczty, przesyłek czy wydruk dokumentów, ponieważ za te zadania odpowiedzialna jest firma zapewniająca usługę.

Warto wybrać właściwy wirtualny adres dla firmy, by później móc cieszyć się wzrastającą popularnością przedsiębiorstwa. Ilość korzyści jakie płyną z wynajmu wirtualnego biura z pewnością przyczynia się do popularności tej usługi.

Mamy do zaoferowania adres jednego z krakowskich centrów biznesowych. W celu poznania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu. Nasz konsultant dokładnie zapozna Państwa z przebiegiem współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.