• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualny adres dla firm Kraków

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wiąże się z poważnymi decyzjami, np. o zatrudnieniu pracowników, lokalizacji i siedziby dla spółki.

Dobra lokalizacja to idealna reklama, jednak na początku swojej kariery zawodowej ciężko o taką. Jest to bardzo kosztowna inwestycja. Dodatkowo trzeba doliczyć opłaty związane z obsługą biurową, umeblowaniem czy też wyposażeniem.
Wirtualny adres dla firm Kraków to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie mieć swoje biuro nawet w centrum dużego miasta. Koszty z tym związane są bardzo niskie w porównaniu do wynajmowania własnego biura.
Wirtualne biuro to także pakiet kompleksowych usług. W ofercie można znaleźć między innymi: obsługę faksu, odbieranie telefonów i poczty, wynajmowanie biurka oraz sali konferencyjnej na spotkania z Klientami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę naszej firmy dotyczącej wirtualnego adresu w Krakowie.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.