• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualne biuro do wynajęcia

Ostatnio coraz częściej spotkać można się z ogłoszeniami zatytułowanymi „wirtualne biuro do wynajęcia”. Jeszcze niedawno usługa ta znana była tylko nielicznym przedsiębiorcom. Dziś niemalże każdy kto prowadzi własną działalność gospodarczą nie tylko słyszał o takim rozwiązaniu ale zapewne i sam zastanawiał się czy nie sprawdziłoby się ono również i w przypadku jego firmy. Skąd moje wnioski?

Świat businessu nieustannie się zmienia, warto na bieżąco śledzić wszelkie nowo pojawiające się opcję, aby nie pozostać w tyle. Nie powinno się przystawać i upierać na rozwiązaniach sprawdzonych, ponieważ można w ten sposób odebrać sobie szanse na rozwój i korzyści. Jeżeli mowa o korzyściach warto wspomnieć o tych, które wiążą się z e-biurem. Pierwszym atutem jest adres- prestiżowy, może nawet w centrum miasta. Kolejnym cena- nie musisz wynajmować powierzchni biurowej. I następny- obsługa. Pracownicy wirtualnego biura zapewnią obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Nasza firma również posiada wirtualne biuro do wynajęcia. Jeżeli chcesz skorzystać z tej opcji napisz do nas.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.