• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualna siedziba spółki

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą to zapewne spotkałeś się już niejednokrotnie z pojęciem takim jak wirtualna siedziba spółki. Rozwiązanie to bardzo szybko stało się bardzo popularne i coraz więcej firm zaczęło korzystać z usług wirtualnego biura, ponieważ usługa ta to nie tylko wynajem adresu dla swojego biznesu. To znacznie więcej.

Wirtualna siedziba spółki to prestiżowy adres dla przedsiębiorstwa, który z pewnością jest w stanie zapewnić większą ilość klientów. Oprócz adresu są jeszcze usługi prowadzenia biura, ponieważ opcja ta wiąże się z oszczędnością pieniędzy. Nie trzeba wynajmować tradycyjnego biura, a co za tym idzie, pracowników biurowych. W łącznym efekcie daje nam to oszczędność sporej sumy pieniędzy.

Warto skorzystać z udogodnienia jaką jest wirtualna siedziba spółki, ponieważ przynosi ono same korzyści dla firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wynajmu wirtualnego biura i zachęcamy do wprowadzenia innowacyjności do swojego przedsiębiorstwa, co z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.