• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUżywane spółki kupię

Przeglądając oferty na serwisach sprzedażowych bardzo często natknąć się można na tytuły typu "sprzedam gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością stażową".

Jak sama nazwa nam mówi jest to spółka, która jest już gotowa do prowadzenia działalności gospodarczej. Została zarejestrowana wcześniej, a cały czasochłonny i bardzo uciążliwy proces jej zakładania został dokonany za nas wcześniej. To bardzo dobra informacja dla osób, które uważają, że to czas ma większą wartość od pieniądza. Posiadają one na swoim koncie prowadzenie już pewnej działalności. Sprawia to, że banki przychylniej patrzą, gdy przedsiębiorca chce zaciągnąć kredyt lub otrzymać dotację. Gotowa spółka z historią wzbudza także większe zaufanie wśród klientów. To chyba największa korzyść dla przedsiębiorcy.

Co najważniejsze nie posiadają one zadłużeń, ani innych wad prawnych.

Jeżeli jesteś osobą, która przegląda oferty "używane spółki kupię" to świetnie trafiłeś. Skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy omówią szczegóły naszych usług.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.