• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUtworzenie spółek z o.o.

Założenie firmy jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla każdego. Własny biznes może przynieść nam naprawdę wiele zysków. Aby tak się właśnie stało musimy pomyśleć nad tym, czy korzystne będzie utworzenie spółek z o.o..

Spółka z o.o. to spółka kapitałowa, która posiada osobowość prawną. Jej szczególną zaletą, która przyciąga przedsiębiorców jest ograniczona odpowiedzialność wspólników. Ich majątek jest całkiem oddzielny od majątku spółki, dzięki czemu nie odpowiadają oni za żadne jej zobowiązania. Dzięki temu wspólnicy nie muszą się martwić o to, że stracą majątek, na który pracowali całe życie. Ograniczona odpowiedzialność to cecha, która sprawia, że spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są bardzo często wybierane. Nikt nie chce bowiem narażać siebie, ani swojej rodziny na straty.

Ale samo utworzenie spółek z o.o. nie jest łatwe. Proces rejestracji jest dosyć skomplikowany. Do wypełnienia jest bowiem naprawdę wiele różnorodnych dokumentów, które należy następnie złożyć w odpowiednim urzędzie.
Zakładanie spółki z o.o. nie jest więc takie proste. Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnianiu wniosków lub ich kompletowaniu, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści znają się dokładanie na wszystkim co związane z utworzeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Udzielą ci fachowych porad i przeprowadzą przez każdy etap zakładania własnej firmy.
Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj! - zadzwoń!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.