• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi zmian danych w KRS

W trakcie prowadzenia działalności gospodarczej w formie spółki zmianie mogą ulec dane spółki takie jakie skład zarządu spółki, wielkość kapitału zakładowego, zakres prowadzonej działalności gospodarczej. Przedsiębiorca najczęściej zobowiązany jest do zgłoszenia tych zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym poprzez wykonanie procesu aktualizacyjnego. Mając świadomość, że przedsiębiorca ma do wykonania wiele obowiązków stworzyliśmy dla Państwa usługi zmian danych w KRS. Nasi eksperci pomogą Państwu w wykonaniu wszystkich niezbędnych formalności dzięki czemu Państwo zaoszczędzą cenny czas oraz niepotrzebne nerwy.

Zgłoszenie zmiany danych w Krajowym Rejestrze Sądowym nie jest zbyt trudnym zadaniem, wymaga jednak poświęcenia czasu, wypełniania odpowiedniego formularza urzędowego. Po co marnować cenny czas skoro to zadanie może być bardzo sprawnie wykonane przez wyspecjalizowane podmioty. Usługi zmian danych w KRS powstały dla Państwa komfortu oraz wygody. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do kontaktu, udzieli wszystkich niezbędnych informacji tak aby Państwo mieli pełen obraz świadczonych przez nas usług.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00