• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaUsługi prawne w Krakowie

Podczas prowadzenia firmy, warto zdać sobie sprawę z tego jak ważną kwestię stanowią usługi prawne.

Polskie prawo nie jest proste. Opiera się na wielu ustawach, rozporządzeniach oraz normach, które bardzo łatwo złamać lub naruszyć, a zwłaszcza podczas ewidencjonowania operacji gospodarczych.

Należy podkreślić, że usługi prawne to nie tylko doradztwo i reprezentowanie jednostki przed organami sprawiedliwości. Zaliczyć do nich można codzienne firmowe czynności takie jak np. opracowywanie aktów prawnych, sporządzanie i negocjowanie kontraktów, spisywanie umów, arbitraż, mediacje itd.

Mając na uwadze istotność powyższych zabiegów, a przede wszystkim konieczność ich poprawnego przeprowadzenia, pragniemy zachęcić Państwa do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy profesjonalne usługi prawne w Krakowie. Zatrudniamy kadrę najwyższej klasy prawników, adwokatów i radców prawnych, aby zapewnić Państwa działalności spokój i bezpieczeństwo, najwyższy standard obsługi, ale przede wszystkim funkcjonowanie zgodne z polskim prawem.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.