• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi prawne Kraków

Nasza firma stara się w jak największym stopniu spełniać oczekiwania klientów. Z tego powodu wprowadziliśmy do naszej oferty usługi prawne Kraków, które mają na celu pomoc w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości z zakresu prawa gospodarczego i podatkowego.

Codziennie poznajemy nowych klientów, którzy przychodzą do nas z wieloma problemami. Najczęściej dotyczą one prowadzenia księgowości w firmie, ale nie tylko. Doświadczenie mówi nam, że nie zawsze klienci potrzebują pełnej obsługi księgowej i dlatego oferujemy im usługi prawne Kraków w formie konsultacji z naszymi ekspertami i prawnikami. Udzielą wszelkich porad, które mogłyby pomóc przedsiębiorcy. Stawiamy na kompleksową pomoc naszym klientom, więc ciągle udoskonalamy naszą ofertę.

Chcesz dowiedzieć się więcej na czym polegają usługi prawne Kraków? Skontaktuj się z naszym biurem i poznaj naszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu. Podjęcie współpracy z naszymi specjalistami przyniesie wiele korzyści dla Twojej firmy. Przekonaj się tym!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.