• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi księgowo - kadrowe w Warszawie

Na pewnym etapie prowadzenia działalności, obsługa księgowa i kadrowa firmy wymaga zbyt wiele czasu i wysiłku, by właściciel mógł się nią zająć samodzielnie. Prowadzenie działu księgowości wymaga szerokiej wiedzy oraz zaangażowania w sprawy finansowe i podatkowe. Ci przedsiębiorcy, którzy nie czują się pewnie w sprawach tego typu, mogą skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która oferuje obsługę księgową i kadrową innym przedsiębiorstwom.

Nawiązanie współpracy z profesjonalistami, którzy na co dzień mają styczność z obsługą kadrowo-płacową, może przynieść przedsiębiorcy wiele korzyści. Dzięki temu nie tylko oszczędzi cenny czas, ale też będzie mieć pewność, że księgowość jego firmy znajduje się w dobrych rękach - a na tym zależy każdemu, kto prowadzi i rozwija własną działalność.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z takich usług, to zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią. Usługi księgowo - kadrowe w Warszawie świadczone przez nasze biuro to rozwiązanie idealne dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą należycie zadbać o swoją firmę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego - postaramy się przybliżyć naszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00